У Шостці водійка Volkswagen Borа збила велосипедистку. Жінка травмована
Поділитися в
Копіювати посилання
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до Шосткинського районного управління поліції вчора, 1 липня, близько 14:00 години. На місце події негайно виїхала група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, 41-річна жінка, керуючи автомобілем «Volkswagen Borа», допустила наїзд на велосипедистку. У результаті чого 52-річна жінка отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості та була госпіталізована до лікарні.
Автомобіль та велосипед поліцейські тимчасово затримали та помістили на спеціальний майданчик.
Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: