У Шостці відкрився сучасний медичний кабінет «Здорова родина», де ведуть прийом 8 спеціалістів і планують видалення новоутворень

Медицина, Послуги 19:00, 23.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сучасний приватний медичний кабінет “Здорова родина” по вулиці Щедріна, 4, надає професійні послуги ЛОРа, хірурга, онколога, мамолога, кардіолога, гастроентеролога, терапевта, невролога та УЗД-діагностики дітям та дорослим. За допомогою лікаря сюди звертаються не лише шосткинці, а й пацієнти усього північного регіону Сумщини, Чернігівщини, гості міста.

Гордість медичного закладу – висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти. Усі лікарі мають багаторічну практику роботи в стаціонарі лікарень Шостки, їх знають та поважають у місті та за його межами. Для кожного з них лікувати – це покликання душі і справа життя.

Приміром, тут працює єдиний у місті лікар-отоларинголог з подвійною спеціалізацією (ЛОР для дітей та дорослих) Анна Каплієва.

Послуги хірурга та нейрохірурга надає Володимир Силенко.  Також хірургом, а ще онкологом та мамологом працює Антоніна Фіщук.  Прийом кардіолога веде Тетяна Феклістова. Гастроентеролог закладу – Тетяна Яковенко.  Терапевт – Наталія Хан.

УЗД-діагностику проводить Тетяна Лейко.

Приємно, що в закладі затишна обстановка та сучасний інтер’єр, що заспокоює і не відволікає.

Точній та своєчасній діагностиці сприяє сучасне обладнання – кардіограф, апарат УЗД «Siemens Acuson S2000» з функцією еластографії, що допомагає визначити злоякісність новоутворень, виявлених під час ультразвукової діагностики.

Найближчим часом у «Здоровій родині» планують запровадити видалення будь-яких новоутворень на поверхні тіла та слизових оболонках за допомогою радіохвильової установки. В подальшому видалені новоутворення будуть патогістологічно досліджені, а на місці видалення, завдяки сучасній методиці, не залишиться і рубця. Ймовірно, вже за тиждень пацієнти зможуть записуватися в медичний кабінет для видалення пухлин.

 Прийом лікарями відбувається за попереднім записом за телефоном +380501600722, тож отримати медичну допомогу можна у зручний для вас час, і стояти у черзі не доведеться. Щоб звернутися до спеціаліста у «Здорову родину», ніяких попередніх направлень не потрібно.

Вартість послуг кабінету цілком доступна. Так, первинний прийом кожного спеціаліста коштує усього 200 грн., повторний (для корекції лікування – 100 грн.). Якщо при прийомі кардіолога треба робити кардіограму, то вартість прийому обійдеться в 300 гривень. За необхідності, можна зробити лише кардіограму, що коштує 100 грн.

 «Здорова родина» працює у будні з 9:00 до 18:00, в суботу – з 9:00 до 12:00, неділя – вихідний. Але в разі необхідності невідкладної допомоги лікарям можна зателефонувати у будь-який час, і вони вас приймуть.

Звернутися в медичний кабінет «Здорова родина», дізнатися новини закладу, отримати консультацію можна і на офіційних сторінках у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору