Микола Нога повідомив, що у Шостці у рамках Президентської програми планують термомодернізувати 17 будинків на центральній вулиці

ЖКГ 14:30, 19.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли, 11 лютого під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України було презентовано Програму «Енергетична незалежність». Вона передбачає «зелену» трансформацію економіки та підвищення рівня енергозбереження, зокрема шляхом термомодернізації житлових будинків. Це дозволить людям значно менше платити за опалення.

На Сумщині за цією програмою планують термомодернізувати 150 будинків. У тому числі 17 житлових будинків на вулиці Свободи у Шостці. Таку пропозицію ОДА надали в управління ЖКГ. Модернізація розпочнеться з будинку, що на розі вулиць Свободи і Депутатська.

«Розпочинаючи від будинку з годинником і до Короленка, усю центральну частину міста, усі житлові будинки планується утеплити, пофарбувати яскраво. Зробити комплекс робіт з термомодернізації: з установкою центральних теплових пунктів, з утепленням покрівлі…», – розповів міський голова Микола Нога.

Як розповіла на засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко, на першому етапі реалізації цієї програми заплановано ремонт будинків, зведених до 1990 року, згодом дійде черга й до новіших.

Головне фото Миколи Кожедуба

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору