У Шостці триває ремонт покрівель багатоквартирних будинків + Відео

ЖКГ 22:47, 7.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Житлово-комунальні підприємства продовжують ремонтувати покрівлі багатоквартирних будинків.

Серед них і дочірнє підприємство «Шостка-Сервіс». Його директор Іван Дудар проінформував, що надійшло 89 заявок. На сьогоднішній день загальна площа відремонтованих дахів складає майже 1000 кв. м. В першу чергу, покрівлю ремонтують там, де мешкають соціально незахищені верстви населення.

Всього на ремонтні роботи витрачено понад 120 тис. грн. Житлово-комунальне підприємство співпрацює з населенням. Роботи проводяться і на умовах співфінансування.

КП «Eнергія» відремонтувало покрівлі на площі 500 кв. м. Мова про будинки на вул. Миру, 11,  Марата, 30 А, Онупрієнка, 72. «Заявок багато, будемо працювати поки дозволить погода», – каже слюсар КП «Eнергія» Максим Михайленко.

За інформацією майстра ТОВ «Жилкомсервіс» Романа Воронова, працівники житлово-комунального підприємства відремонтували покрівлі на площі 2000 кв. м. «Це не межа», – впевнений він. Роман Воронов констатує, що заявок на проведення ремонтних робіт більше, ніж у минулому році. За його словами, є проблеми з матеріалами для проведення робіт, але вони вирішуються. Допомагає місцева влада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору