У Шостці триває оновлення системи життєзабезпечення міста
Поділитися в
Копіювати посилання
У місті тривають роботи з оновлення та модернізації систем життєзабезпечення. Завдяки допомозі, отриманій від міжнародних партнерів, на одній з основних каналізаційних насосних станцій Шостки спеціалісти ВУВКГ «Водоканал» провели заміну насосного обладнання та запірної арматури.

Оновлення обладнання дозволить підвищити надійність роботи КНС, зменшити ризик аварійних ситуацій та забезпечити стабільне функціонування системи водовідведення міста.

Роботи виконуються в межах заходів із підготовки та підтримки критичної інфраструктури в умовах підвищеного навантаження. У “Водоканалі” зазначають, що співпраця з міжнародними партнерами є важливою складовою у забезпеченні безперебійної роботи комунальних мереж та підвищенні якості послуг для мешканців громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: