Дерматолог
Авто Світ

У Шостці триває ліквідація наслідків негоди: працюють комунальники, рятувальники, енергетики і небайдужі мешканці громади

 Поділитися

Поділитися в

З самого ранку у Шосткинській громаді працюють відповідні служби, щоб ліквідувати наслідки нічного бурелому. Розчищають перекриті зваленими деревами дороги, відновлюють енергопостачання, латають покрівлі та побиті балконні рами. Примітно, що до робіт із відновлення понівеченого грозою долучаються і пересічні громадяни, небайдужі мешканці громади.
Проводяться роботи з ліквідації наслідків стихійного лиха.
Роботи не припиняються, задіяні всі робочі оперативні групи.
Для заявок телефонуйте до управління житлово-комунального господарства 7-53-48, – зазначають в Управлінні житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору