У Шостці таксі «764» підтримує розвиток спорту та запрошує організації до співпраці за безготівковим рахунком

 Поділитися

Поділитися в

Два місяці тому у Шостці почала працювати нова служба таксі «764», яка вже не один рік надає високоякісні послуги з перевезення пасажирів у Києві та Броварах. Нагадаємо, її засновник, уродженець Шостки Богдан Московко, ініціював надання якісних послуг пасажироперевезення і у рідному місті.

Після двох місяців роботи у Шостці у службі задоволені та дякують містянам. Кажуть, дуже приємно співпрацювати, тут дуже хороші і позитивні люди.

– Ми задоволені ринком Шостки. Дякуємо містянам, що сприймають, користуються послугами. У нас вже з’явились постійні клієнти. Плануємо працювати й надалі, відкриті до діалогу і готові слухати пропозиції! – зазначає керівник служби «764» Богдан Московко.

Зручно, що таксі «764» відкрите для співпраці за безготівковим рахунком. До речі, вже кілька шосткинських організацій таким чином співпрацюють зі службою. Запрошують до співпраці і інші колективи! Телефонуйте: 0933081335.

Приємно, що у службі таксі діють невисокі тарифи. Приміром, подача авто до вказаного місця – усього 20 гривень. Не дивлячись на низькі тарифи, служба не ображає водіїв: вони працюють на вигідних умовах. Прийти на роботу може кожен бажаючий зі своїм авто.

Нагадаємо, серед добрих традицій служби таксі – підтримка і розвиток спорту у тих містах, де вона працює. Таким чином і у Києві, і у Броварах організація «764» фінансово підтримує проведення змагань, поїздок місцевих спортивних команд на турніри, забезпечує інвентарем… Не стала виключенням і Шостка. Наразі компанія надає допомогу відділенню боксу КДЮСШ «Барса», але відкрита і готова підтримувати і інші спортивні секції.

– Підтримуємо спорт, бо хочемо, щоби молодь виховувалася у спортивних залах, а не на вулицях. Молодь повинна бути зайнятою. І спорт сьогодні потребує підтримки. Бо наявність сучасного інвентарю, можливість їздити на тренування та змагання – це мотивація для юних спортсменів. Тому ми свою частку допомоги вкладаємо так, – пояснює Богдан Миколайович.

Тренер відділення боксу КДЮСШ «Барса» Євген Хрестіков дякує службі «764» та особисто Богданові Московко і від себе, і від вихованців та їхніх батьків:

 – Закуповують необхідний спортінвентар для тренувань (боксерські печатки, шоломи), оплачують поїздки на змагання. Приміром, для поїздки на Чемпіонат області чи України з Шосткинської громади нам виділено кошти лише на автобус, а ще треба на проживання та харчування команди. З 40 моїх вихованців десь лише у половини батьки спроможні нести трати на форму, інвентар, участь у змаганнях. Інші ні. Є діти з багатодітних сімей. Дуже добре, що є спонсори, які підтримують, це мотивує дітей до занять, навантаження на батьків менше, – ділиться Євген Хрестіков.

Автомобіль «764» можна замовити, не лише набравши цю комбінацію цифр у телефоні, а також за номерами: (066)0000764, (093)0000764,  (096)0000764.

А ще – за допомогою якісних мобільних додатків. Скачати їх на свій телефон можна тут, або використавши QR-код.

Дізнавайтеся про новини, поточні акції, знижки служби таксі можна в мобільних додатках, а також на Фейсбук-сторінці “764”.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору