У Шостці СТО «Універсал» розширила перелік послуг з ремонту та діагностики автомототехніки

Послуги, Транспорт 18:00, 13.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, рік тому у Шостці по вулиці Садовий бульвар, 36/170 (біля пожежної частини заводу «Зірка») відкрилась нова станція технічного обслуговування автомобілів “Універсал”.

Автомайстерня швидко заслугувала довіру автовласників не тільки Шостки, а й сусідніх Кролевця, Ногород-Сіверського, Середино-Буди, Глухова, бо тут можна отримати повний комплекс послуг: комп’ютерна діагностика і шиномонтаж, ремонт ходової частини і двигуна, прокатка-рихтування дисків, вулканізація шин, дрібні фарбувальні роботи, полірування кузова, фар, заміна скла, масла та рідин, послуги авто електрика, пайка бамперів, ремонт генераторів, регулювання розвал-сходження, технічне обслуговування газобалонних установок, заміна частин салону, підготовка авто перед продажем.

Як зазначалось раніше, у розпорядженні майстрів СТО професійне обладнання, у тому числі італійські верстати: балансування, прокатний верстат для вирівнювання дисків, шиномонтажні (розбирання-збирання коліс), для вулканізації коліс.

Професійне устаткування автомайстерні постійно оновлюється. Останнім часом з`явилось ще сучасніше діагностичне обладнання (звісно ж, сертифіковане), гідравлічні підйомники, інструменти.

А також розширився штат спеціалістів і перелік послуг. Так, серед послуг впроваджено новий напрям: ремонт автомототехніки. Досвідченим майстрам СТО довіряють будь-які мопеди чи мотоцикли.

До речі, в «Універсалі» встановлені відеокамери.  Найближчим часом усі, хто будуть залишати тут на ремонт техніку, отримуватимуть посилання, за яким в онлайн-режимі зможуть спостерігати, як саме ремонтують їх автомобіль чи мотоцикл. Роботи проводять у короткий термін, черги чекати не доведеться.

Зручно, що у дворі СТО є парковка, що охороняється, де можна безкоштовно залишити свою техніку до проведення ремонту. Розрахуватися за послуги ремонту техніки можна як готівкою, так і безготівковим рахунком.

До речі, з СТО «Універсал» успішно співпрацюють і підприємства, які отримують тут послуги з ремонту службових авто та іншої техніки.

Телефон для запису на ремонт та довідок: +38(050)011-32-96.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору