У Шостці рятувальники надали допомогу жінці, яка не могла потрапити до своєї квартири
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 18 липня, о 22:51 на лінію екстреного виклику 101, від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги жінці по вулиці Миру в Шостці. На місце події було направлено відділення чергового караулу 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Як зазначає ГУ ДСНС у Сумській області, по прибуттю було встановлено, що жінка не могла самостійно відчинити вхідні двері та потрапити до квартири. Рятувальники за допомогою немеханізованого інструменту відчинили двері.
Для надання допомоги було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: