У Шостці рятувальники надали допомогу 86-річній бабусі
Поділитися в
Копіювати посилання
Головне управління ДСНС України у Сумській області повідомляє, що 17 квітня, об 11:54, відділення 7-ї державної пожежно-рятувальної частини залучалося для надання допомоги на вул. Шевченка у м. Шостка.
За попередньою інформацією від працівників поліції, 86-річна господарка однієї із квартир вже добу не виходила на зв’язок та не відчиняла двері. Рятувальники спецінструментом відчинили двері. До помешкання зайшли племінник і правоохоронці.
Літня господарка знаходилася на ліжку, кваліфікованої медичної допомоги не потребувала.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: