У Шостці розпочато ремонт об’їзної дороги + Фото

Дороги 17:39, 27.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Наразі в районі автомобільного моста по провулку Чехова ведуться підготовчі роботи.

Хід ремонту проінспектував народний депутат України Ігор МОЛОТОК, за підтримки якого реалізується даний проект.

– Відремонтувати цю дорогу планували давно і ось, нарешті, мрія багатьох шосткинців здійснилась. Об’їзна дорога дуже важлива для нашого міста, оскільки не тільки з’єднає два мікрорайони (Локотки та Капсуль), а й «звільнить» міські дороги від фур і дасть можливість відремонтувати Галенківський міст, який вже багато років знаходиться в аварійному стані, – зазначив парламентар.

Ділянка, яку буде капітально відремонтовано, має невелику протяжність – 1 км, але дуже складну структуру. Це ґрунтова дорога, яка проходить через болотисту місцевість з торфяними відкладеннями.

– Наразі взялись за найскладнішу частину ремонту – проводиться виторфовка, стабілізація і посилення основи ділянки (250 м) біля автомобільного мосту через річку Шостка. Зокрема, на 2,5 м вглиб повністю видаляється ґрунт, вкладається геотекстиль, геосітка, засипається пісок. Потім основу буде укріплено двома шарами щебню, щебенево-піщаною сумішшю з додаванням цементу, і тільки тоді почнемо вкладати нижній і верхній шари асфальтобетону, – повідомив Ігор МОЛОТОК.

Також, за словами парламентаря, в цьому році заплановано відремонтувати більше десяти прибудинкових проїздів у різних районах міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору