Дерматолог
Авто Світ

У Шостці родині вимушених переселенців вручили ключі від квартири + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 5 грудня, відбулася приємна подія – родині вимушених переселенців Олегу та Юлії Самощенко вручили ключі від квартири. Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав міський голова Микола Нога.

Квартира у Шостці надана з фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

«Символічно, що приємна подія сталася напередодні Дня Збройних Сил України, адже Олег Самощенко тривалий час захищав Батьківщину на фронті і є учасником бойових дій», – зазначив очільник Шосткинської громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору