У Шостці родині вимушених переселенців вручили ключі від квартири + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 5 грудня, відбулася приємна подія – родині вимушених переселенців Олегу та Юлії Самощенко вручили ключі від квартири. Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав міський голова Микола Нога.
Квартира у Шостці надана з фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.
«Символічно, що приємна подія сталася напередодні Дня Збройних Сил України, адже Олег Самощенко тривалий час захищав Батьківщину на фронті і є учасником бойових дій», – зазначив очільник Шосткинської громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: