У Шостці посилено контроль за дотриманням комендантської години та вантажними перевезеннями
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинська громадська рада зверталася до Шосткинського відділу полії щодо посилення контролю за вантажними перевезеннями важким транспортом, посиленням контролю за дотриманням комендантської години у громаді.
Як інформує громадська рада, отримано відповідь від поліції. У документі йдеться, що під час несення служби нарядами ГРПП приділяється особлива увага порушенням правил перевезення вантажів вантажним транспортом, екіпажі постійно націлені на виявлення фактів забруднення проїзної частини і навколишнього середовища під час перевезення вантажів.
Також зазначається, що між Шосткинським районним управлінням поліції та ТОВ “Безпека – Грант Шостка” налагоджено співпрацю та підтримується постійний зв’язок. ТОВ “Безпека – Грант Шостка” постійно надає записи з камер відеоспостереження за вимогою поліцейських для подальшого притягнення правопорушників до відповідальності.
– Посилено контроль за дотриманням комендантської години шляхом створення піших патрулів по території Шостки, особливу увагу яких було звернено на виявлення молоді, яка в цей час розпиває спиртні напої та галасує, – йдеться у повідомленні поліції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: