У Шостці поступово будуть вмикати освітлення вулиць та ситуація у громаді за день

Війна, Влада, Громада 16:00, 3.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це у вечірньому зверненні до шосткинців розповів міський голова Микола Нога:

– Шановні шосткинці! Місто продовжує оборонятись. До території, вільної від загарбника, приєдналася ще й територія Зноб-Новгородської громади. Будемо працювати з Середино-Будською ще. Там теж живуть українці, патріоти.

Місто забезпечено мінімальними комунальними послугами, хоча є обмеження, за які ви знаєте, і я прошу вибачення перед вами. Треба перетерпіти нам ці складнощі.

Трохи покращено з безпекою. І ми сьогодні, в цю ніч увімкнемо світло по одній частині вулиці, щоб ми зрозуміли, наскільки можливо це проводити далі. Тобто вулиця, яка йде від Галенківки і до військкомату – сьогодні увечері вже буде увімкнено освітлення. Прошу поставитися до цього з розумінням, якщо в нас буде виходити, то ми в подальшому будемо збільшувати кількість територій у місті, які освітлюються.

У місті працює банківська система. Я вже розповідав, що у нас вимкнули, а зараз увімкнули банкомати. Є готівкові кошти, які люди отримують. Але не треба вже так стояти у величезних чергах. Ця система буде продовжуватись гарантовано декілька днів точно. Тому можна не всім одночасно йти в банк і ставати в чергу.

По молочній продукції, я вам сказав, що ми обмежили, щоб не було спекуляції, і по видачі в одні руки, і ми збільшили кількість точок, де видають це молоко. І я висловлюю щирі слова вдячності і аграріям, і підприємцям. Усі згуртувалися і з натхненням багато продукції передають і для армії, і для людей безкоштовно. І це такий порив, який заслуговує на найбільшу шану.

Ми ввели обмеження росту цін, але його практично не треба було обмежувати, бо з розумінням підходять підприємці у нашому місті до цієї справи.

Особлива дяка тим, хто знаходиться в окопах, хто стоїть на блок-постах, і багато молодих людей середнього віку об’єдналися і чергують на вулицях, забезпечують громадський порядок.

Особлива дяка тим, хто боронить нашу Україну і нашу столицю України – Київ. Сьогодні там надзвичайно «спекотно»: ворог стягує туди колони танків, пушок, і всі намагаються присилити, оточити. Йому не вдасться нас побороти! Йому це не вдасться зробити, тому що вся Україна об’єдналась в одному пориві: всі за Україну, всі за те, щоб рідна наша мати, рідна Україна була вільна. Ми не дамо заплутати її своїми чорними думками і чорним простирадлом смерті, яке він накинув на нашу Україну! Українці вільні, українці від природи вільні. Шосткинці більш прогресивні, ми з розумінням підходимо до цієї справи. Я на вас розраховую. Будемо боротися і будемо жити!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору