У Шостці поліція затримала чоловіка, який скоїв розбійний напад із ножем
Поділитися в
Копіювати посилання
Інцидент стався рано вранці. До 18-річного юнака та 20-річної дівчини, які перебували біля під’їзду житлового будинку, підійшов невідомий чоловік. Погрожуючи ножем, він почав агресивну суперечку. Коли потерпілі намагалися сховатися у квартирі, зловмисник, скориставшись незачиненими дверима, проник усередину, повідомляє обласна поліція.
За інформацією правоохоронців, у квартирі нападник продовжував погрожувати ножем, обшукував приміщення, а згодом почав вимагати гроші. Жертви нападу були змушені зняти 1000 грн. у банкоматі й віддати їх нападнику. Після цього чоловік утік.
Поліцейські оперативно встановили особу підозрюваного. Ним виявився раніше судимий 34-річний житель Шостки. Його було затримано в процесуальному порядку.
Чоловікові повідомленопро підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України — розбій, поєднаний із проникненням у житло.
Наразі триває досудове розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: