У Шостці подорожчає сміття: за його вивіз тепер платитимуть 17 грн + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 вересня, відбулося засідання виконкому Шосткинської міської ради. Одне з питань порядку денного – «Про тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами». Їх обслуговуючі організації хочуть підвищити. Вивозом сміття у Шостці нині займається два приватних підприємства – ПП «Броус» та ТОВ «Еко-Шостка». Перше запропонувало збільшити тариф до 18,67 грн (на 38%), друге – 17,11 (на 26,7%).
До сьогоднішнього дня шосткинці платили за вивіз сміття 13,50 грн за одну людину.
Для прикладу заступник міського голови Ярослав Счастливцев оголосив розцінки інших міст області. Так, у Конотопі тариф на вивіз сміття складає 16,52 грн, у Сумах – 29,01 грн, Охтирці – 22,40 грн, Лебедині – 13,48 грн, там працює комунальне підприємство.
У підсумку, за пропозицією міського голови Миколи Ноги, члени виконкому затвердили новий тариф на рівні 17 грн.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: