У Шостці після бурелому до цього часу ліквідовують наслідки. Яка ситуація зараз?
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, три дні тому Шосткинщиною вирував бурелом. Міський голова Шостки Микола Нога поінформував про ліквідацію наслідків бурелому у Шосткинській громаді станом на вечір суботи. Як він зазначив, ліквідація наслідків негоди ще триває.
– На 16:00 електроенергія повністю відновлена практично в усій громаді! Частково без світла залишається 1 село.Без електроенергії перебувають 28 квартир та житлових будинки.По відновленню електропостачання працюють бригади енергетиків цілодобово, за виключенням комендантської години.Залишається значна кількість звалених буревієм дерев!Прошу зберігати спокій, дотримуватись правил безпеки і долучатись до прибирання території громади! – звернувся очільник громади до мешканців Шосткинщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: