Дерматолог
Авто Світ

У Шостці після бурелому до цього часу ліквідовують наслідки. Яка ситуація зараз?

 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, три дні тому Шосткинщиною вирував бурелом. Міський голова Шостки Микола Нога поінформував про ліквідацію наслідків бурелому у Шосткинській громаді станом на вечір суботи. Як він зазначив, ліквідація наслідків негоди ще триває.
На 16:00 електроенергія повністю відновлена практично в усій громаді! Частково без світла залишається 1 село.
Без електроенергії перебувають 28 квартир та житлових будинки.
По відновленню електропостачання працюють бригади енергетиків цілодобово, за виключенням комендантської години.
Залишається значна кількість звалених буревієм дерев!
Прошу зберігати спокій, дотримуватись правил безпеки і долучатись до прибирання території громади! – звернувся очільник громади до мешканців Шосткинщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору