Дерматолог
Авто Світ

У Шостці неповнолітній мотоцикліст збив жінку на велосипеді

ДТП, Поліція 14:50, 8.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 7 травня, близько 17.00 години до Шосткинського районного управління поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду по вулиці Бакинській. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Сумської області, 17-річний водій керуючи мотоциклом “Shineray”, наїхав на 64-річну жінку, яка їхала на велосипеді у зустрічному напрямку. У результаті чого вона отримала тілесні ушкодження та була шпиталізована до лікарні.

Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору