У Шостці нагородили переможців міського конкурсу снігових фігур + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у Шостці підвели підсумки міського щорічного конкурсу сніжних фігур. У Арт-центрі відбулося урочисте нагородження переможців.

Як зазначила начальник відділу молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська, у конкурсі взяли участь 15 команд та окремих виконавців. Результати визначили онлайн-голосуванням.

– 8 переможців та 7 команд заохочено за активну участь. Гран-прі отримав Андрій Кравцов, він професіонал, тому був поза конкурсом. У цьому році брало участь багато молоді, також багато взяли участь і в онлайн-голосуванні. Багато глядачів більше тижня милувалися цими скульптурами. Такий захід, я вважаю, – позитивна подія у житті нашого міста, – розповіла Ольга Сокульська.

Нагороджував переможців та учасників конкурсу шосткинський голова Микола Нога:

– Я всім хочу подякувати за участь у конкурсі снігових фігур. Наша громада стала великою, і мені приємно, що я їду по селам і іншим громадам, і там вчаться у нас ліпити снігові фігури. Наше місто – одне із північних в Україні. Ми любимо сніг, мороз. І фігури в цьому році вийшли значно красивіші, професійніші! – підкреслив очільник Шосткинської громади.

Третє місце конкурсу розділили Шосткинська міська станція юних туристів, Шосткинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Патріот».

Другі місця з майже однаковою кількістю голосів) посіли Центр естетичного виховання «Юність», КДЮСШ «Барса», Шосткинський фаховий медичний коледж, Шосткинський фаховий коледж ім. І.Кожедуба.

Перше місце за результатами глядацького голосування отримала Шосткинська станція юних натуралістів.

Директор Шосткинської СЮН Марк Бондарев пояснює:

– Ми, як станція юних натуралістів, завжди робили фігури з твариною, чи щось лісове… Але у цей час вирішили об’єднати цілу планету, бо зараз особливо треба зберігати її. До створення фігури залучився увесь колектив станції. Частина робила контури, частина малювала, інші заливали водою. В минулі роки у нас були другі та треті призові місця. Цьогоріч ми стали переможцями і дуже раді! Сподіваємось зберегти цю традицію на наступні роки, – каже він.

Вперше у цьому році у конкурсі взяв участь професіонал Андрій Кравцов і отримав Гран-прі:

– Я просто почув за день чи пару днів до цього. На Шостка.INFO анонсували. Прийшов у той же день, коли був конкурс, побачив купу снігу, попросив лопату… Потім ще приєдналися інші чоловіки. Не розраховував на перемогу, не думав, що у мене вийде виліпити голову за один день, але так вийшло. Я люблю взагалі такі типу міні змагання, коли ще люди ходять роздивляються, поставлена мета… Веселіше, аніж було б сидіти вдома.

Міський голова Микола Нога запропонував:

– Цьогоріч підводимо підсумки, а на наступний ви вже думайте, як розширяти цей конкурс, щоб творчість у нашому місті розвивалася!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору