У Шостці на вул. Чернігівській встановили лавки
Поділитися в
Копіювати посилання
Управління житлово-комунального господарства взялося за реалізацію проекту, який був поданий у рамках бюджету участі. Так, шосткинка Ксенія Рябоконова запропонувала втановити на вулицях Чернігівській та Депутатській 25 лавок. Це одні з найбільш протяжних вулиць міста, вони ведуть до основних інфраструктурних, соціальних, культурних об’єктів, а перепочити на них перехожим ніде.
Перші лави вже поставили на вулиці Чернігівській. До кінця тижня планується встановити решту по вулиці Депутатській, повідомляють в УЖКГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: