У Шостці на 30% підвищили квартплату + Відео

Влада, ЖКГ, Здоров'я 17:33, 3.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 листопада, у Шостці відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний винесли 26 питань. Найгострішим з них стало “Про тарифи на послуги з управління багатоквартирним будинком”. За розрахунками надавачів послуг тариф варто збільшити на 30-70%, повідомила начальниця управління економіки Дар’я Гребенюк.

“Тарифи встановлюється по кожному будинку окремо. Я назву середні тарифи, які діють по області: у м. Глухові – 2,31 грн, Суми – від 3,35 грн до 4,24 грн, у м. Путивль – від 3 до 4-х грн. У нас 1,60 грн середній, максимальний – 2,78 грн/м.кв.”, – доповіла вона.

Член виконкому, директор ЖКО «Жилкомсервіс» Олег Ковальов сказав, що у грудні гряде чергове підвищення мінімальної зарплати, у 2,5 рази підвищилися ціни  на будівельні матеріали, у 1,5 – електроенергія.

«Ми вже давно скоротилися до мінімуму», – підсумував він.

На противагу йому депутат міськради, голова ради ветеранів Евген Червоний  висловився проти підвищення тарифу.

«Це непід’ємне підвищення. Пенсія у наших ветеранів маленька. Ціни на продукти, на медицину зросли. І якщо ми піднімемо тариф на 70%, самі розумієте, ми станемо злиднями», – вважає Евген Червоний.

Громадські активісти не проти підвищення тарифу, лише б за ці гроші надавалися належні послуги.

А от міський голова Микола Нога наголошує, що мешканці будинків повинні брати ініціативу у свої руки.

«Жителям треба брати свій будинок, збирати кошти і потім наймати когось, щоб щось зробити. У нас такий процес іде. Люди навіть погоджуються збільшити тарифи на більше, ніж у цих пропозиціях, але вони бачать людину, яка буде обслуговувати цей будинок, бачать послуги», – сказава Микола Нога.

У підсумку за пропозицією мера для всіх надавачів послуг тариф підвищили на 30%.

Крім цього, ухвалили рішення про звільнення від оплати за навчання дітей в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах в 2021-2022 навчальному році. Не платитимуть за тих дітей, чиї батьки є учасниками АТО/ООС.

Окрему увагу Микола Нога приділив ситуації із захворюваністю на Covid-19.

«Із сьогоднішнього дня підготовлене нове відділення для розширення кількості місць в інфекційному відділенні – приміщення усього ЛОР-відділення буде переведене на інфекційне. Фірма «Фармак» запропонувала купити потужний кисневий концентратор. Проблема з киснем поки в Україні не вирішена», – повідомив він.

Крім цього, розробляють проект киснепроводу в дитячому інфекційному відділенні. Також у Шостці планують збудувати кисневу станцію, аби самотужки забезпечувати себе необхідною кількістю кисню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору