У Шостці мопедист збив велосипедиста. Обоє керманичів з травмами у лікарні
ДТП 12:23, 5.09.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталася вчора увечері по вулиці Робочій у Шостці, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, під час руху 68-річний водій мопеда скоїв наїзд на 48-річного велосипедиста.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди обоє керманичів отримали тілесні ушкодження й були доставлені до лікарні.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюються причини та обставини ДТП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: