У Шостці міський голова вручив спортсменам новенькі ковзани
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 30 січня, на стадіоні “Свема” підвели підсумки першості міста з ковзанярського спорту. Учасників змагань та тренерів привітали шосткинський міський голова Микола Нога та начальник відділу з розвитку фізичної культури та охорони здоров’я Шосткинської міської ради Віктор Ждаміров.
Призерів змагань нагородили грамотами. А також вихованцям КДЮСШ “Барса” вручили ще 20 пар новеньких ковзанів.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: