У Шостці міська влада приймає гуманітарну допомогу для передачі землякам-військовослужбовцям у зону ООС
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією Шосткинської міської ради, 26-27 квітня планується поїздка в Донецьку область в зону поведення операції об’єднаних сил.
Мешканці Шосткинської міської територіальної громади, які бажають передати гуманітарну допомогу військовослужбовцям-шосткинцям, своїм близьким можуть звертатися за адресою: м. Шостка вул. Садовий бульвар,14 (приміщення міської ради). А також за за телефонами: (054-49) 2-15-79,2-05-07,7-11-11.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: