Дерматолог
Авто Світ

У Шостці міська влада приймає гуманітарну допомогу для передачі землякам-військовослужбовцям у зону ООС

Армія, Милосердя 14:40, 20.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією Шосткинської міської ради, 26-27 квітня планується поїздка в Донецьку область в зону поведення операції об’єднаних сил.

Мешканці Шосткинської міської територіальної громади, які бажають передати гуманітарну допомогу військовослужбовцям-шосткинцям, своїм близьким можуть звертатися за  адресою: м. Шостка вул. Садовий бульвар,14 (приміщення міської ради). А також за за телефонами: (054-49) 2-15-79,2-05-07,7-11-11.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору