Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді комунальники прибирають сміття з кладовищ, ремонтують дороги і укриття, наводять лад у місцях відпочинку + Відео

ЖКГ 23:03, 28.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Комунальні служби активно займаються прибиранням сміття з кладовищ. Про це на сьогоднішній апаратній нараді проінформував начальник УЖКГ Геннадій Мелашенко.

Також після пасхальних свят наводився лад у місцях відпочинку. Комунальники прибрали сміття біля Галенківського озера, на Білих берегах.

Тривають роботи з аварійного ремонту доріг.

Як повідомив Геннадій Мелашенко, продовжують ремонтуватися захисні споруди. Проводяться роботи в 11 укриттях. Міський голова Микола Нога поставив завдання завершити роботи до кінця місяця.

Подробиці – у сюжеті

 

Фото: КП «Шостка-Зеленбуд»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору