У Шосткинській громаді комунальники ліквідують наслідки негоди на кладовищах + Фото
Суспільство 13:58, 16.05.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, 12 травня Шосткинщиною пройшов бурелом. Стихія позривала дахи, порвала електродроти, поламала й повиривала з корінням дерева.
Внаслідок негоди поламаними деревами завалило й кладовища у Шостці. Про це інформували читачі Шостка.INFO.
– Нині тривають роботи з ліквідації наслідків негоди, зокрема на Воронізькому кладовищі, – повідомляє Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.







Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: