Дерматолог
Авто Світ

У Шостці комунальники компостують опале листя + Відео

ЖКГ 20:32, 28.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Комунальники займаються прибирання у місті опалого листя.

Як проінформував начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко, на сміттєзвалища листя цьогоріч не вивозять. На «Зеленбуді» організовано спеціальне місце, де проводиться компостування.

Тривають роботи по чищенню ливневої каналізації перед зимовим сезоном. Проводилися ремонт покрівель, а також підвальних приміщень будинків під найпростіші укриття.

Комунальники усувають аварійні ситуації на електромережах. Причина – значне перевантаження. Начальник УЖКГ попросив мешканців після того, як включають електрику, не вмикати відразу всі електроприбори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору