У Шостці комунальники компостують опале листя + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальники займаються прибирання у місті опалого листя.
Як проінформував начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко, на сміттєзвалища листя цьогоріч не вивозять. На «Зеленбуді» організовано спеціальне місце, де проводиться компостування.
Тривають роботи по чищенню ливневої каналізації перед зимовим сезоном. Проводилися ремонт покрівель, а також підвальних приміщень будинків під найпростіші укриття.
Комунальники усувають аварійні ситуації на електромережах. Причина – значне перевантаження. Начальник УЖКГ попросив мешканців після того, як включають електрику, не вмикати відразу всі електроприбори.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: