У Шостці хочуть побудувати нову газову автозаправку

Суспільство 18:41, 10.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Чи дати на це дозвіл, вирішували депутати Шосткинської міськради на сьогоднішній сесії. Земельна ділянка, на яку накинули оком потенційні забудовники, знаходиться на вул. 6-ї Гвардійської дивізії. За словами депутата Володимира Кушнірьова, спочатку жителям прилеглих багатоповерхівок сказали, що тут будуватимуть СТО з автомийкою. А з’ясувалося, що газову заправку. Проти неї люди категорично проти і написали відповідне колективне звернення з «купою» підписів.

На противагу йому депутат Адрій Вєтоха заявив, що місцеві жителі хоч і невдоволені імовірним сусідом, але за певних умов готові погодитися на будівництво АГЗС.

«Безумовно, у людей виникають сумніву щодо будівництва цього об’єкту. Але вони попросили, якщо рішення все таки буде прийняте, то щоб власники заправки зробили пішохідні доріжки, встановили дитячий майданчик, забезпечили освітлення прилеглої території», – зазначив Андрій Вєтоха.

У залі був присутній представник компанії, назва якої так і не прозвучала.

«Наша компанія на ринку вже 30 років, штат співробітників 1,5 тис осіб. Працюємо в 10 областях України. У Сумській області маємо 8 автозаправних комплексів. У Шостці плануємо збудувати автозаправний комплекс з підземними резервуарами для бензину та газу. Санітарна зона до житлових будинків витримана із запасом у 3 рази», – розповів він.

Поява нової автозаправки дасть місту 20 робочих місць та додаткові надходження в міський бюджет.

І це непогані перспективи для Шостки, вважає Олександр Івченко.

«Якщо говорити з точки зору привабливості нашого міста, якщо ми будемо відмовляти таким компаніям, то до нас не зайде жоден інвестор. Якщо там дійсно є проблема, давайте запропонуєте їм інше місце», – запропонував народний обранець.

Після тривалої дискусії,  розгляд цього питання вирішили перенести на наступні засідання сесії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору