У Шостці горів будинок
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 19 червня, о 13:12 до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку, який не експлуатувався, по вул. Родини Кривоносів у м. Шостка. На гасіння прибув черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
Як було встановлено, полум’я охопило перегородки та перекриття на площі близько 20 кв. м. О 13:26 вогнеборці локалізували загоряння, запобігши його поширенню та відвернувши небезпеку від розташованих поруч 2 сусідських житлових будинків. А о 13:51 пожежу ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки ДСНС України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: