У Шостці голова облдержадміністрації оглянув сучасне приймальне відділення ЦРЛ та ознайомився з ходом ремонтних робіт на об’їзній дорозі + Фото + Відео

Влада, Громада 20:57, 30.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 30 квітня, в рамках робочого візиту до Шосткинської громади голова облдержадміністрації Василь Хома оглянув приймальне відділення Центральної районної лікарні, реконструкція якого була завершена нещодавно.

Його супроводжували мер Шостки Микола Нога, головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

У приймальному відділенні ЦРЛ є реанімаційна палата, мала хірургічна операційна, оглядові, кабінет ультразвукової діагностики, маніпуляційна, ургентна лабораторія…. Також передбачена окрема палата для хворих з інфекційними захворюваннями. У цьому корпусі буде функціонувати і комп’ютерний томограф.

«Рятувати життя українців. Таке завдання стоїть перед проєктом «Велике Будівництво», у рамках якого будуються сучасні приймальні відділення  по всій Україні, – зазначив Василь Хома. – Приймальне відділення в Шосткинській ЦРЛ допоможе зекономити життєво необхідний час для пацієнта. Адже людина, яка потрапляє у відділення, оперативно отримуватиме всебічне обстеження, діагноз та правильні призначення для лікування».

За словами голови облдержадміністрації, це європейський підхід, який повинен бути реалізований у всіх приймальних відділеннях, де надається ургентна медична допомога.

Нагадаємо, приймальне відділення Шосткинської ЦРЛ – один з об’єктів масштабної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

Також у Шостці Василь Хома проінспектував хід ремонту об’їзної дороги. Зараз роботи ведуться в районі мосту по пров. Чехова. Ця ділянка дороги дуже важлива, зважаючи на те, що потребує ремонту галенківський міст. Голова облдержадміністрації акцентував увагу на тому, що на мосту по пров. Чехова необхідно забезпечити двосторонній рух транспорту.

Ремонт дороги по пров. Чехова є складовою частиною проекту будівництва об’їзної дороги навколо Шостки. Реалізація проекту забезпечить рух великовагового транспорту поза межами центральної частини міста. Протяжність ділянки ремонту у 2021 році – 1,5 км. Обсяг фінансування у 2021 році – 10 млн.  грн. (кошти субвенції з державного бюджету).

Голова облдержадміністрації поділився своїми враженнями від робочого візиту до Шосткинської громади. «Я бачу результати тісної співпраці між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування і депутатами всіх рівнів. Це і прекрасне приймальне відділення, і дорога, яка зараз ремонтується, – наголосив Василь Хома. – Будемо працювати далі, щоб робити цей район ще більш розвинутим і комфортним для життя».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору