У Шостці гімназисти долучилися до міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 30 листопада, відбувся #ЩедрийВівторок. Це міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.
На вулиці біля школи учні з вчителями та директором Юлією Мороз на поличку клали те, чим могли поділитися, щоб взяли ті, кому це необхідно.
– Коли розмовляла з учнями, з якими клали хліб, відчувала їхню повагу до того, що ми спільно робимо. Дякую сердечно всім, хто долучився до акції добра! – каже директор Шосткинської гімназії Юлія Мороз.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: