У Шостці діагностичний центр запрошує на прийом до досвідченого лікаря-кардіолога
Медицина 16:03, 15.01.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальне підприємство Сумської обласної ради “Обласний діагностичний центр” у Шостці повідомляє, що з 12 січня у центрі веде прийом досвідчений лікар-кардіолог.
Усі бажаючі можуть записатися на прийом у реєстратурі за телефонами: (05449) 7-45-63, (095) 727-07-66, (068) 042-74-57.
Час прийому – з 8:30 до 11:30 у вівторок і четвер.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: