У Шосткинському районі триває процес створення еколого-освітнього та рекреаційного центру на базі національного природного парку «Деснянсько-Старогутський»

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 серпня, відбулася робоча зустріч голови Шосткинської районної державної адміністрації Оксани Тарасюк з представниками Зноб-Новгородської селищної ради, Глухівської, Середино-Будської, Шосткинської та Новгород-Сіверської міських рад, Новгород-Сіверської районної державної адміністрації, національного природного парку «Деснянсько-Старогутський». За круглим столом була присутня і голова Шосткинської районної ради Вікторії Сокол. Під час зустрічі намітили шляхи подальшої співпраці у створенні еколого-освітнього та рекреаційного центру на базі національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», розташованого в межах Зноб-Новгородської селищної ради Шосткинського району, повідомляють в Шосткинській РДА.

У травні поточного року програмою «U-LEAD з Європою» було оголошено Ініціативу з проєктів муніципального партнерства для виявлення та сприяння розробці проєктів місцевого розвитку регіонального значення.

Зноб-Новгородська селищна рада подала Ідею проєкту «Створення еколого-освітнього та рекреаційного центру на базі національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», розташованого в межах Зноб-Новгородської селищної ради Шосткинського району Сумської області». Участь у реалізації поданої Ідеї запропоновано взяти суміжним територіальним громадам Шосткинського району та Новгород-Сіверській територіальній громаді Чернігівської області.

За результатами І етапу Ініціативи Ідея проєкту Зноб-Новгородської селищної ради увійшла у 130 відібраних Ідей проєктів по Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору