У Шосткинському районі рятувальники вивільнили “Швидку”, що застрягла на ґрунтовій дорозі + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 19 грудня, до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги в селищі Свеса, Шосткинського району, повідомляє Головне управління ДСНС у Сумській області.
За попередніми даними, повертаючись з виклику, авто екстреної медичної допомоги застрягло на ґрунтовій дорозі.
На місце виклику прибуло відділення 32-го державного пожежно-рятувального посту. Рятувальники допомогли медпрацівникам оперативним автомобілем підвищеної прохідності вивільнивши «швидку» та доправивши її до місця, звідки авто змогло продовжити рух самостійно.
Всього для надання допомоги залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки ДСНС України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: