У Шосткинському районі рятувальники ліквідовували наслідки ворожого удару та надавали допомогу потерпілим мирним громадянам

 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 30 квітня, в м. Дружба, Шосткинського району, після нанесеного нічного ворожого удару по житловому сектору мирних громадян, рятувальники одразу прибули до місця події та приступили до ліквідації наслідків. Пожежу в будинку, яка виникла внаслідок потрапляння російських снарядів вдалось ліквідувати, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
 Упродовж дня, співробітники ДСНС надавали допомогу мирним громадянам, житло яких, було пошкоджено.
Співробітники 33-го державного пожежно-рятувального поста проводили аварійно-відновлювальні роботи в пошкодженому двоповерховому житловому будинку на 4-х господарів.
Рятувальники проводили розбір зруйнованих будівельних конструкцій, а за допомогою спеціальної плівки перекривали пошкоджену покрівлю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору