У Шосткинському районі продовжують виявляти вибухівку
Поділитися в
Копіювати посилання
1 серпня піротехнічними підрозділами ДСНС України, на території Сумської області вилучено та знищено 4 артилерійських снаряди різних калібрів. Дані боєприпаси були виявлені на територіях Шосткинського, Сумського та Охтирського районів, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
31 липня у Шосткинському та Охтирському районах піротехніки ДСНС знешкодили постріл гранатометний, 2 ручні гранати та вибухник.
Фахівці закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
- не підходь;
- не чіпай;
- відійди на безпечну відстань (100 м);
- телефонуй “101”.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: