У Шосткинському районі посадовець розтратив більше 40 тис. грн., виділених з бюджету на ремонт вбиралень у школі

Кримінал 16:46, 3.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Слідчі відділення поліції № 1 (м. Середина-Буда) Шосткинського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури, встановили факт розтрати понад 40 000 гривень бюджетних коштів виділених на реконструкцію вбиралень у загальноосвітній школі. Про це інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
 Слідчі поліції встановили, що в кінці 2019 року керівник одного з відділів Середино-Будської районної державної адміністрації уклав договір з будівельною організацією на проведення реконструкції приміщень під внутрішні туалети з влаштуванням інженерних мереж у одному з навчально-виховних комплексів. Роботи розпочалися згідно договору. Проте пізніше стало зрозуміло, що підрядники не в змозі завершити роботи у визначені договором строки у повному обсязі, а в разі невикористання бюджетних коштів, виділених на даний об’єкт, кошти мають бути повернуті до бюджету, що під час розрахунку на наступні бюджетні періоди стане підставою для зменшення розміру відповідних асигнувань.
 У посадовця виник злочинний умисел, направлений на розтрату шляхом зловживання своїм службовим становищем частини грошових коштів, виділених на проведення реконструкції приміщень під внутрішні туалети з влаштуванням інженерних мереж у навчально-виховному комплексі. Тож він підписав акт приймання виконаних робіт, в якому, завідомо для нього, була внесена неправдива інформація про об’єми та вартість фактично виконаних робіт.
 У подальшому будівельній організації з бюджету було безпідставно перераховано 44 347 гривень у зв’язку з завищенням вартості об’ємів виконаних робіт.
 Наразі слідчі поліції вже повідомили посадовцю про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення» та ч. 2 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору