У Шосткинському районі поліцейські офіцери громади забезпечують гуманітарною допомогою осіб з обмеженими фізичними можливостями

 Поділитися

Поділитися в

 Поліцейський офіцер Зноб-Новгородської громади Олександр Руденко спільно з працівниками виконавчого комітету територіальної громади, забезпечили гуманітарною допомогою осіб з обмеженими можливостями та здійснили профілактичні рейди з метою підтримання соціалізації осіб, котрі нещодавно звільнені з місць позбавлення волі, інформує Відділ комунікації поліції Сумської області.
 Незважаючи на воєнний стан поліція працює в посиленому режимі та стоїть на варті правопорядку 24/7, виконуючи свої службові обв’язки. Правоохоронці спілкуються з населенням та продовжують допомагати громадянам, які опинилися в скрутному становищі, доставляючи їм гуманітарну допомогу у віддалені села району.
 Також поліцейські продовжують проводити рейди та профбесіди з метою профілактики незаконного продажу алкоголю, заходи щодо недопущення фактів мародерства та дотримання комендантської години.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору