У Шосткинському районі підлітки побили вікна медустанови + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У місті Глухів п’ятеро юнаків за тридцять хвилин до комендантської години, рухаючись тротуаром по вулиці Київській, почали бити вікна в будівлі КНП “ЦПМСД”. Про це повідомляє Безпечне місто Глухів.
– Далі, отримавши адреналін від вчиненого правопорушення, двоє з компанії прискорились і побігли в напрямку кущів скверу Шевченка, троє пішли, нібито нічого такого й не відбувалось. Інцидент і всі причетні до нього були зафіксовані камерами відеоспостереження, як і їх обличчя, оригінальність кольорів одягу та напрямки їх подорожі містом. Відео публікується з маскою конфіденційності, виключно для виховної роботи батьків з юнаками, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: