Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському районі перейменували пʼять населених пунктів 

Дерусифікація 14:34, 19.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Верховна рада ухвалила постанову про перейменування понад 300 населених пунктів в рамках декомунізації. Зокрема на Сумщині перейменують два селища, одне місто та 19 сіл.

Населені пункти перейменують у Конотопському, Охтирському, Роменському, Сумському та Шосткинському районах, повідомляє Суспільне Суми.

Так у Шосткинському районі:

– місто Дружба на місто Хутір-Михайлівський;

– село Майське село на Зелене;

– село Ольгине на село Ольжине;

– село Первомайське на село Янівка;

– село Перше Травня на село Янів Хутір.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору