У Шосткинському районі перейменували пʼять населених пунктів
Поділитися в
Копіювати посилання
Верховна рада ухвалила постанову про перейменування понад 300 населених пунктів в рамках декомунізації. Зокрема на Сумщині перейменують два селища, одне місто та 19 сіл.
Населені пункти перейменують у Конотопському, Охтирському, Роменському, Сумському та Шосткинському районах, повідомляє Суспільне Суми.
Так у Шосткинському районі:
– місто Дружба на місто Хутір-Михайлівський;
– село Майське село на Зелене;
– село Ольгине на село Ольжине;
– село Первомайське на село Янівка;
– село Перше Травня на село Янів Хутір.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: