У Шосткинському районі незаконно вирубали ліс майже на півмільйона гривень
Поділитися в
Копіювати посилання
У Березівській громаді неподалік залізничної колії знайшли місце самовільного вирубу лісу. Порушення виявили працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області під час чергової перевірки на Шосткинщині.
На місці незаконного порубу зафіксували 30 пнів, рештки деревини та кілька свіжоспиляних колод, які, за версією інспекції, зловмисники не встигли вивезти.
Серед знищених дерев, з даних екоінспекторів, переважали дуби, а також були в’язи, клени, липа, акація та ялина.
Збитки оцінили на суму 481, 5 тисяч гривень.
У порядку ст. 214 КПК України інспекція звернулася до правоохоронних органів для внесення відомостей в ЄРДР та встановлення осіб, що винні у скоєнні злочину.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: