У Шосткинському районі пішохода на смерть збила автівка
Поділитися в
Копіювати посилання
У селі Богданівка, що на Шосткинщині, пішохода на смерть збила автівка.
Повідомлення про ДТП поліцейські отримали вчора ввечері.
На місці події поліцейські з’ясували, що 75-річний водій, керуючи автомобілем “Фольксваген Транспортер”, допустив наїзд на пішохода, який рухався в попутному напрямку. 52-річний постраждалий помер від отриманих травм.
Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: