У Шосткинському районі горів житловий будинок, від вогню врятували три сусідні господарчі споруди
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 16 листопада, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Шевченка в смт Ямпіль, Шосткинського району. Про пожежу повідомив господар, який відчув різкий запах диму в приміщенні. На місце події було направлено черговий караул 9-ї державної пожежно-рятувальної частини, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття на площі до 90 кв. м, стіни на площі до 25 кв. м, побутові електроприлади та речі домашнього вжитку. Через сильне задимлення вогнеборцям довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка розташована на відстані 100 м від осередку горіння.
Завдяки оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів пожежу швидко ліквідували, запобігши подальшому поширенню на поруч розташовані три господарчі споруди.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: