У Шосткинському районі батьків попросили приводити дітей у садок з ковдрами
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Щоправда не скрізь. Про таке «нововведення» попередили батьків глухівських дошкільнят, пише Ваш шанс.
Опалювальний сезон у місті ще не розпочався. А у спальнях уже неможливо підтримувати мінімальні належні 19 °C.
Вмикати електрообігрівачі – не вихід. Не дозволяє ціна за електроенергію та й проводка у садках давно зношена. Тому вирішили гріти дітей під час сну додатковими ковдрами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: