У Шосткинському районі автомобіль збив 13-річного велосипедиста, хлопець у реанімації
ДТП 08:55, 10.08.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селі Орлівка Ямпільського району надійшло до поліції учора, 9 серпня, близько 18:30, інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
Як попередньо встановили поліцейські, 34-річний водій автомобіля “Dacia Duster”, рухаючись по вулиці Центральній, допустив наїзд на 13-річного велосипедиста.
Внаслідок зіткнення хлопець отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Шосткинської центральної районної лікарні.
Правоохоронці тимчасово затримали транспортний засіб та помістили на штраф-майданчик.
Наразі у поліції вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за даним фактом та проводять слідчі дії.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: