У Шосткинському районі 22 дитини виховуються в дитячих будинках сімейного типу, 64 – в прийомних сім’ях

 Поділитися

Поділитися в

 Як повідомляє Сумська ОВА, у Шосткинському районі налічується три дитячі будинки сімейного типу, два з яких – у Березівській громаді

 У дитячому будинку сімейного типу родини Ковтун виховується 8 дітей − 5 дівчаток і 3 хлопців. Старшій доньці − 18 років, наймолодшій − два з половиною роки. 

 У дитячому будинку сімейного типу родини Понирко виховується 5 дітей. Родина проживає у приватному будинку, оснащеному необхідними меблями та предметами побуту. Умови проживання гарні.

Троє дітей виховується у прийомній родині Усачових, яка теж проживає у Березівській громаді. Батьки увесь вільний час приділяють вихованню та комфортному проживанню пятнадцятирічної Діани, чотирнадцятирічного Костянтина та тринадцятирічного Володимира. 

 Заступник керівника обласної військової адміністрації поцікавився потребами родин і підкреслив, що обласна військова адміністрація, як і керівництво місцевої громади роблять все можливе, щоб прийомна сімя була щасливою, діти виховувались в мирі й достатку.

 У 2021 році в Шостці створена прийомна сім’я Владислава таМеланії Процків, в яку влаштовано на виховання дитину, позбавлену батьківського піклування, Артема, 2014 року народження. Коли прийомні батьки дізнались, що в Сумському обласному будинку дитини виховується рідний братик Артема, родина вирішила взяти його також до себе на виховання. Так, з вересня 2021 року в родині виховується Максим, 2020 року народження.

 Діти звикли до своїх прийомних батьків, знайшли батьківську любов та турботу. У хлопчиків з’явились усмішки на обличчях. У травні цього року отримала статус дитини, позбавленої батьківського піклування менша сестричка Артема та Максима, Альона, 2021 року народження. Станом на сьогодні дівчинка, разом з вихованцями Дитячого будинку евакуйована до Німечини. Родина з нетерпінням чекає повернення Альони до України та влаштування її в їх сім’ю.

«На щастя, на території Шосткинського району не виявлено дітей, які загинули чи були травмовані внаслідок проведення воєнних дій. З 24 лютого 2022 року, з Шосткинського району евакуювалися: за межі державного кордону 1 прийомна сім’я, де виховується 1 дитина та 10 опікунських сімей, де виховується 10 дітей,  підкреслив Олег Коваль.  В умовах воєнного стану потреби сімей, в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинились в складних життєвих обставинах задовольняються за рахунок гуманітарної допомоги, яка надається територіальним громадам Гуманітарним штабом при Шосткинській районній військовій адміністрації».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору