У Шосткинській РДА гальмують процес ліквідації районних рад, що увійшли до новоутвореного Шосткинського району

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 11 лютого, відбулося засідання 4-ї сесії Шосткинської районної ради. На ньому з’ясувалося, що ліквідація Ямпільської, Глухівської та Середино-Будської районних рад застрягла на етапі виплати заробітних плат і компенсацій звільненим працівникам. Деякі люди вже влаштувалися до інших органів місцевого самоврядування, але Шосткинська районна рада так і не розрахувалася з ними.

Голова райради Вікторія Сокол пояснила, усе через те, що Шосткинська районна державна адміністрація і досі не надала для затвердження районним депутатам зміни до бюджету 2021 року.

«До сьогоднішнього дня не були затверджені звіти з виконання бюджетів по Ямпільській, С-Будській, Глухівській та Шосткинській районних рад. До цього ми не бачили перерахунку коштів, і ми не бачили вільних залишків на рахунках всіх районних рад. Тому ми це питання раніше не підіймали. Але  22 січня всі звіти були готові. Я двічі особисто зверталася до т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця, але ніяких цифр ми до сьогодні не отримали. Якщо ми звільнимо людей в понеділок, то у нас в бюджеті зекономиться 516 тис. грн», – розповіла Вікторія Сокол.

За її словами, кожного дня на утримання приєднаних рад з бюджету Шосткинського району йде 17 тис. 160 грн. Хоча ті по суті вже не функціонують.

У роботі сесії зробили 15-ти хвилинну перерву. За цей час хотіли таки отримати бажаний проект бюджетних змін від районної адміністрації. Однак т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця на робочому місці не застали, хоча майже все засідання він був присутнім у залі. Телефоном  Ігор Волинець повідомив, що «ніхто зі співробітників Шосткинської РДА без його особистих розпоряджень не подаватиме ніяких звітів чи виступати на сесії».

Тож усі одноголосно вирішили направити звернення депутатів районної ради до голови Сумської ОДА, Президенту України, Кабінету міністрів щодо вжиття заходів до т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця з метою забезпечення реформи децентралізації в частині ліквідації Глухівської, Середино-Будської  та Ямпільської районних рад Шосткинського району.Зокрема виконати перед ним усі фінансові зобов’язання.

Також за пропозицією Віктора Долиняка прийняли рішення, яким вимагають у Шосткинської РДА негайно надати зміни до бюджету Шосткинського району на 2021 рік, а саме в частині фінансування районної ради. Зміни хочуть бачити вже завтра, 12 лютого. Їх районні депутати планують затвердити в найближчі дні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору