У Шосткинській громаді продовжують діяти програми з часткової компенсації за придбання альтернативних джерел енергії + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У нашій громаді триває реалізація програм з часткової компенсації за придбання альтернативних джерел енергії. Про це під час апаратної наради нагадала начальниця управління економіки Дар’я Гребенюк.
Скористатись відповідними програмами можуть як суб’єкти господарювання, так і мешканці громади.
«У кого є нагальна потреба, звертайтеся», – сказала керівник управління економіки.
Також в ході апаратної наради Дар’я Гребенюк повідомила про те, що почав курсувати пільговий автобус з мікрорайону Вінниця.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: