У Шосткинській податковій платників податків вчать користуватись електронними сервісами

Податки 19:28, 14.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці ЦОП Шосткинської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області кожного дня навчають платників податків користуватись електронними сервісами, які надає Державна податкова служба Україна та роз’яснюють всі явні перспективи, повідомляє ДПС у Сумській області.

Як зареєструвати касовий апарат та якому надати перевагу: класичному чи програмному? За відповідями на ці запитання приходять на консультацію до Шосткинської державної податкової інспекції платники податків.

Завідувач Шосткинського сектору електронних сервісів Іванна Кулик зазначила, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати касовий апарат, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Окрім того, платнику необхідно подати повідомлення 20-ОПП, в якому зазначається приміщення, де використовуватиметься РРО чи ПРРО. Оскільки, платників цікавив, насамперед, програмний реєстратор, адже це зручно, функціонально й економно (програмне забезпечення надається податковою безкоштовно), тому Іванна Кулик провела тренінг для платників податків. Під час тренінгу детально зупинилися на процедурі реєстрації та роботи саме ПРРО. Підприємці отримали практичну допомогу у налаштуванні пропонованого ДПС України програмного РРО. Це безкоштовне програмне рішення повинно стати помічником кожному підприємцю у проведенні готівкових розрахунків та веденні обліку. Під час практикумів, фахівці консультують щодо роботи в Електронному кабінеті та програмі «ПРРО-Каса».
У податковій інспекції нагадують, що з питань щодо отримання практичної допомоги із встановлення та реєстрації ПРРО можна звертатись до ЦОП Шосткинської ДПІ за адресою: м. Шостка, вул. Знаменська, 2, понеділок – п’ятниця з 09 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.; вихідні дні – субота та неділя. Запис за телефоном: (05449) 2-05-02.
Звертають увагу, що суб’єкти господарювання, які мають намір користуватися програмними РРО, обов’язково повинні мати електронні ключі та пристрій, на який встановлюється ПРРО – телефон/планшет з USB-шнуром до нього або ноутбук. Програми встановлюються на ОС Windows та Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору