У Шосткинській організації Товариства Червоного Хреста України розповіли про гуманітарну допомогу мешканцям громади + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Місцева організація Товариства Червоного Хреста України почала працювати з серпня цього року.

Як розповіла її голова Наталія Коновалова, активно йде робота в гуманітарному напрямку. Створюється банк одягу. Є потреба в теплих речах. До речі, бажаючі надати одяг можуть приносити його в офіс організації Товариства Червоного Хреста за адресою: м. Шостка, вул. Горького, 4 А.

Також тут буде прокат реабілітаційного обладнання.

До надання психологічної допомоги залучений волонтер-психолог. Зараз він починає роботу з дітьми внутрішньо переміщених осіб. Психологічну допомогу будуть надавати і дорослим.

Гуманітарна допомога від Червоного Хреста – це і продуктові набори, набори засобів гігієни. В найближчий час місцева організація Товариства Червоного Хреста України видаватиме гігієнічні набори. «Їх будуть нам доставляти і ми будемо розподіляти для мешканців нашої громади та Шосткинського району», – говорить Наталія Коновалова.

Створена база тих, хто потребує допомоги (мешканці громади повинні були заповнити онлайн-форму). «На сьогодні реєстрація тимчасово припинена, тому що майже 4000 осіб в нас вже зареєстровано», – проінформувала Наталія Коновалова.

Секретар Шосткинської міської ради Оксана Шаповал щиро подякувала за гуманітарну та соціальну допомогу мешканцям громади. «В такий нелегкий час це є необхідна, дуже потрібна допомога! Ми дуже вдячні Товариству Червоного Хреста!», – сказала вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору